Reklama

Informacja

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół
Radzięcin 82
23-440 Frampol
tel. 84 685-75-74
Nr. konta
26 1500 1807 1218 0005 2986 0000

bip2

Sonda

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na wstępie Pani Dyrektor Elżbieta Zubala podsumowała rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów oraz podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego, przede wszystkim za zaangażowanie i wsparcie uczniów w ich codziennej edukacji.

Więcej…
 
Dzień Języków Obcych 2019 PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 14 czerwca 2019 r. odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych przygotowany przez uczniów klasy V.

Więcej…
 
SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROGRAMU EDUKACYJNEGO "NIESAMOWITY ŚWIAT JAMY USTNEJ” PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

Uczniowie klasy O i klasy I w dniu 07.06.2019r realizowali projekt "Niesamowity Świat Jamy Ustnej" przygotowany przez Instytut Blend-a-med Oral-B.

Dzieci aktywnie uczestniczyli w zajęciach, podczas których dowiedzieli się, dlaczego zęby i dziąsła są takie ważne, jak płytka nazębna szkodzi zębom i dziąsłom i jak dbać o zęby i dziąsła, aby były zdrowe.

Więcej…
 
Wycieczka do Warszawy 2019 PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 31.05.2019 r. prawie wszyscy uczniowie kl. I - VIII wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Chociaż trzeba było bardzo wcześnie wstać wszyscy uczniowie pojawili się na miejscy zbiórki z uśmiechami na twarzach.

Więcej…
 
WARSZTATY PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 29.05.2019r w naszej szkole odbyły się warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzone przez panią Martę.

Zajęcia przeznaczone były dla całej szkoły. Podzielone zostały na dwa etapy: oddziały przedszkolne i klasy 1-8.

Więcej…
 
WYCIECZKA DO MUZEUM ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 30.05.2019 r. odbyła się wycieczka do Muzeum Ziemi Biłgorajskiej.

Biłgorajskie Muzeum przygotowało dla naszych uczniów moc atrakcji. Każdy, niezależnie od wieku czy zainteresowań, mógł znaleźć coś dla siebie.

Więcej…
 
Majowa wycieczka PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

Na majową wycieczkę przedszkolaki wybrały się do miejscowości Mokrelipie, gdzie znajduje się Gospodarstwo Pasieczne na Roztoczu "Ulik". Dzieci miały okazję zobaczyć starodawną pasiekę - ule jakich dziś już nie ma, skansen z wieloma ciekawymi przedmiotami tj. dawna klasa szkolna, stroje pszczelarskie, przedmioty codziennego użytku i wiele innych.

Więcej…
 
Wyjazdy na basen PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

Od 5 marca do 28 maja odbywały się wyjazdy na krytą pływalnię „Otylia” do Janowa Lubelskiego. Brało w nim udział 32 uczniów. Dzieci miały zapewniony dojazd, opiekę nauczycieli , a także zajęcia z instruktorami pływania w trakcie całego kursu.

Więcej…
 
Dzień Dziecka na sportowo PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

3 czerwca 2019 r. z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. 

Wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali zebrani na boisku szkolnym. Czekało na nich mnóstwo konkurencji rekreacyjno-zabawowych, w których każdy mógł wziąć udział.

Więcej…
 
„Radość czytania 2019” PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

W poniedziałek 27 maja 2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu odbyła się XVIII edycja konkursu czytelniczego „Radość czytania 2019” organizowanego przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Biłgoraju. Celami konkursu było promowanie aktywnego czytania, rozbudzanie zainteresowania twórczością wybitnych pisarzy, rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem ojczystym.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 22


Miejsce na serwerze oraz subdomena dzięki uprzejmości ENTER. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS, stat4u