Reklama

Informacja

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół
Radzięcin 82
23-440 Frampol
tel. 84 685-75-74
Nr. konta
26 1500 1807 1218 0005 2986 0000

bip2

Sonda

Jemy kolorowo - żyjemy zdrowo! PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

10 października w ramach realizacji PROGRAMU DLA SZKÓŁ w naszej szkole odbył się DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA pod hasłem „Jemy kolorowo – żyjemy zdrowo”. Od rana wszystkie klasy z wielkim entuzjazmem przystąpiły do przygotowania smacznych posiłków owocowo-warzywnych. Uczniowie pokusili się o wykonanie owocowych sałatek, koktajli, kanapek oraz deserów, które nie tylko pięknie wyglądały, ale i również pysznie smakowały. Przyrządzenie wszystkich pyszności z owoców dało uczniom wiele satysfakcji, jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Przed przystąpieniem do degustacji wszystkich wspaniałości uczniowie obejrzeli wspaniałą prezentację na temat zdrowej żywności przygotowaną przez uczennice z klasy VI.

Więcej…
 
Akcja "Wylosuj Anioła" PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać".

 

Klasa II w roku szkolnym 2019/2020 przyłączyła się do akcji "Wylosuj Anioła".

Akcja polegała na pisaniu i wykonaniu kartek dla dzieci odbywających leczenie na oddziałach onkologii dziecięcej w Lublinie.

Więcej…
 
Z wizytą w salonie fryzjerskim PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 9 października 2019r. uczniowie klasy II w ramach doradztwa zawodowego wybrali się ze swoimi paniami do salonu fryzjerskiego, prowadzonego przez mamę Julki.

Więcej…
 
Witaminki z zieleninki PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

W związku ze zbliżającym się Dniem Zdrowej Żywności, najmłodsze przedszkolaki przygotowały kolorowe,owocowe szaszłyki. Zajęcia pod tytułem "Witaminki z zieleninki" bardzo przypadły do gustu dzieciom.Miały one okazję zapoznać się z zasadami przygotowania zdrowej przekąski, zasadami higieny oraz wieloma powodami dlaczego warto zdrowo się odżywiać.

Więcej…
 
Projekt edukacyjny 2019 PDF   Email
Wpisany przez Administrator   
Grupa naszych najmłodszych przedszkolaków -3 i 4-latków bierze udział w projekcie edukacyjnym: "Magiczna moc bajek" organizowanym przez Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle.
Więcej…
 
Akcja Sprzątanie Świata "Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę" PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

Tradycyjnie i w tym roku 27.09.2019 r. uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji “Sprzątanie Świata”. Zaopatrzeni w rękawiczki i worki wyruszyliśmy w teren podzieleni na grupy. Zebrane przez nas śmieci zostały złożone w oznaczonych miejscach. Akcja ta była również okazją do pogadanek o tematyce ekologicznej, przyczynach i skutkach zanieczyszczenia środowiska oraz sposobu ich zapobiegania.

Więcej…
 
LEKTURKI SPOD CHMURKI 2019 PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 09.09.2019 r. uczniowie klasy I i II w ramach innowacji pedagogicznej "Czytam z klasą" obejrzeli film edukacyjny pt "Czytusie". Miał on za zadanie wprowadzić młodych czytelników w zaczarowany świat książek.

Więcej…
 
Innowacja pedagogiczna PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

Temat innowacji : „Zaprogramuj marzenia z Uczymy dzieci programować”

Więcej…
 
Program edukacyjny „Wymiana Pocztówkowa” w oddziale przedszkolnym 5 i 6 latki w roku szkolnym 2019/2020 PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

Idea wiodąca programu:
Propagowanie tradycyjnego sposobu przesyłania informacji w formie pocztówek i listów.

Więcej…
 
POZNAJEMY ZAWÓD INSTRUKTORA JAZDY PDF   Email
Wpisany przez Administrator   

W środę 25 września 2019 roku uczniów klasy II odwiedził pan Marcin, który na co dzień pracuje jako instruktor nauki jazdy.

Podczas wizyty nasz gość opowiedział na czym polega jego praca, jak również odpowiedział na bardzo liczne pytania uczniów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 23


Miejsce na serwerze oraz subdomena dzięki uprzejmości ENTER. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS, stat4u